stabdziu cypimas

Kodėl cypia stabdžiai?

Vienos priežasties, kodėl cypia stabdžiai jūsų automobilyje nėra. Tai gali lemti neteisinga transporto priemonės priežiūra ir ekslpoatacija, gedimas, susudėvėjimas ar netinkamai atliktas remontas autoservise. 

 

Patiems išspręsti šiuo klausimo, naudojant specialius purškalus ar kitas chemines vargiai ar pavyks, nebent laikinai ir galiausiai turėsite apsilankyti pas profesionalus.

 

Štai keletas dažniausiai pasitaikančių priežasčių dėl kurių cypia automobilio stabdžiai:

 

  • Ant stabdžių kaladėlių yra metalinė juosta. Kuomet kaladėlės nudyla iki tam tikro lygio, ši juosta pradeda liestis su stabdžių disko metalu, sukeldama aukšto dažnio cypimą.
  • Vibruoja diskininių stabdžių trinkelės – dėl to atsiranda aukšto dažnio garsas
  • Atsipalaidavę stabdžių trinkelių tvirtinimo varžtai
  • Būgniniai stabdžiai cypia dėl nesutaptų stabdžių trinkelių briaunų
  • Cypimas gali atsirasti pakeitus autoservise trinkeles ar diskus, jeigu buvo netinkamai nuvalyti stabdžio cilindro ir apkabos paviršiai / buvo suteptos kitos dalys, kurios pagal specifikaciją neturi būti sutepamos.

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.