2WD reikšmė

Sutrumpinimo 2WD reikšmė automobilio aprašyme

2WD reikšmė: šis sutrumpinimas anglų kalboje reiškia two wheel drive. Lietuvių kalboje sakytume, kad automobilis varomas dvejais ratais, t.y. jis judėtų, mašinos variklio galia perduodama dvejiems ratams.

Paprastai 2WD automobiliai būna dviejų tipų: varomi priekiniais arba galiniais ratais. Priekiniais ratais varomi automobiliai, kad pagerintų sukibimą ir stabilumą, nukreipia galią į priekinius ratus. Dažniausiai pasitaikančios šeimyniniuose sedanuose ar SUV’uose, priekinių varomųjų ratų sistemos pasižymi įspūdinga degalų ekonomija ir gera transporto priemonės kontrole važiuojant slidžiomis gatvėmis.

Sėdę už galiniais ratais varomo automobilio vairo pastebėsite, kad jis siunčia galią į galinius ratus: kad optimizuotų pagreitį ir sukurtų agresyvesnį, sportiškesnį važiavimo stilių. Daugumoje sportinių ir prabangių automobilių naudojama būtent galiniais ratais varoma 2WD pavara. Ši sistema padeda tolygiai paskirstyti svorį, kad pagerėtų valdymas ir bendras našumas.

 

2WD reikšmė

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.