vairuotojai chamai ir chuliganai

Šalutinio kelio gaideliai

Gal kas nors man gali paaiškinti fenomeną, kuris su kiekviena diena matereliazuojasi gatvėse vis dažniau ir dažniau? Kalbu apie kelių gaidelių rūšį, kurie įsuka į pagrindinį kelią prieš pat nosį ir priverčia iš visų jėgų stabdyti pagrindiniu keliu važiuojančia mašiną.

Ir dar pusgaidžių rūšis, kurie didžiuliu greičiu prilekia prie sankryžos iš šalutinio kelio ir jau matai kad ruošiasi sukti į pagrindinį, bet paskutiniu momentu kažkoks paskutinis vertesnis šūdo gabalas jų smegenyse liepia jų rankoms ir kojoms sustoti ir praleisti pagrindiniame kelyje esančius, tačiau jų pačių transporto priemonė jau būna gerokai išsikišusi į pirmąją pagrindinio kelio juostą. Tuomet važiuojantysis pagrindiniu keliu turi visvien stabtelti ir apžvažiuoti nosį iškišusįjį taip netgi įvažiuodamas į antrąją eismo juostą ar priešpriešinę, jeigu kelias turi tik po juostą abejomis kryptimis.

Šiaip tai ši naminių pluksnuočių rūšis, giedanti nepatrauklius ausiai garsus nuo pat ankstyvo ryto tave būtinai dar seka akimis, kuomet darai lankstą jį apvažiuodamas ir – buvo keletą kartų ir taip – dar pagrūmoja viena iš laisvųjų rankų, nes kitoje tikriausiai laiko kokį nors raminamąjį įrankį. Suprask: tavęs čia neturėjo būti, kuomet jie atlėkė iš savo regioninio šunkelio daužydami savo šlykščios dėžės pakabą į visas įmanomas duobes ir akmenis. Tebūnie jiems lengva žemelė, kaip kalba mūsų nuostabi tautosaka išauginasi šią nuostabią kultūrą kelyje, tačiau klausimas lieka klausimu. Ir norėčiau kada nors sužinoti atsakymą į jį. Galite palikti savo versijas komentaruose. Ar kelių eismo taisyklės yra tam, kad visus suvienodintų ir užtikrintų saugų keliavimą ar, kad leistų jas laužyti tam tikros kategorijos žmonėms, bejaučiantiems vienintelį pranašumą, kuomet jie atsiduria prie bet kokio daikto su keturiais ratais: automobilio ir prekių vežimėlio prekybos centre?

Nuotraukų šaltinis: https://www.flickr.com/ Naudojama pagal licenziją: https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

 

 

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.