greiciu dezes simboliai

Pliusas ir minusas automatinėje greičių dėžėje

Ką reiškia pliusas ir minusas automatinėje greičių dėžėje? “+” ir “-” simboliai reiškia, kad jūsų automatinį automobilį galima paversti valdomu ir mechaniniu būdu – t.y. bėgius jungti pavarų svirties pagalba.

 

Bėgių svirties padėties nustatymas į pliuso padėtį, jungia bėgius didėjimo tvarka, pradedant nuo pirmo, o pavarų svirties nustatymas į minuso ženklu pažymėtą padėtį – mažėjimo tvarka: tarkime, norite iš ketvirto perjungti į trečią.

 

Ar nekenkia automobiliui mechaninis pavarų perjungimo metodas, jeigu jis naudojamas dažnai?

 

Jeigu tokią funkciją automobilis turi, reiškia ją galite naudoti – ji tam ir skirta. Mechaninis valdymas suteikia vairuotojui daugiau kontrolės ir lankstumo, nes leidžia pasirinkti, kuria pavara važiuoti ir ją laikyti ilgesnį laiką, jeigu jam atrodo, kad, tarkime, reikia žemesnės pavaros suteikiančios tam tikru momentu varikliui daugiau galios. Kuo daugiau kotrolės turi vairuotojas, tuo jis profesionaliau ir užtikrinčiau jaučiasi valdydamas automobilį.

 

Ką reiškia raidės ir kiti simboliai automatinėje greičių dėžėje, skaitykite čia: Ką reiškia raidės ant automatinės pavarų dėžės?

 

 

 

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.