kaip uzkurti automobili

Kaip užkurti automatą – automobilį su automatine greičių dėže?

Greitas atsakymas į klausimą, kaip užkurti automatą – arba tiksliau automobilį su automatine greičių dėže – yra toks: pavarų svirtis privalo būti nustatyta į padėtį, pažymėtą raide “P”.

 

Dar viena padėtis be pozicijos “P”, kurioje galėsite užvesti transporto priemonę su automatine pavarų valdymo dėže, yra selektoriaus nustatymas į padėtį “N”. Jeigu svirtį nustatėte tinkamai, pasukus užvedimo raktelį ar nuspaudus automobilio užvedimo mygtuką, jis užsikurs.

 

Norėdami pradėti važiuoti, turite nuspausti stabdžių pedalą. (Beje, jį rekomenduojama būti nuspaudus ir užvedimo metu). Selektoriaus svirtį nustatykite į reikiamą poziciją (“R” – reiškia atbulinė eiga “D” – važiavimas į priekį), atleiskite stabdį ir paspauskite akceleratoriaus arba kitaip vadinamą greičio pedalą.

Normaliai funkcionuojantis automobilis pasirinkos svirties padėti į “D” ar “R” pradeda pats savaime palengva judėti, net nespaudžiant akseleratoriaus. Tai ypatingai patogi funkcija stovėjimo aikštelėje, kurioje pakaks mašinai valdyti vien stabdžių pagalba.

 

Ką reiškia kiti simboliai ant automatinės pavarų dėžės svirties skaitykite šiame straipsnyje: Ką reiškia automatinės greičių dėžės raidės ir simboliai?

 

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.