nissan leaf baterijos kaina

Kiek nuvažiuoja Nissan Leaf? Su 40 ir 62 kWh talpos baterijomis

Kiek nuvažiuoja Nissan Leaf pilnai pakrautomis 40 ir 62 kWh talpos baterijomis? Pagal EPA (Environmental Protection Agency) agentūros duomenis su 40 kWh galios baterija automobilis pajėgus įveikti 243 km. Su 62 kWh talpos akumuliatoriumi (Leaf Plus arba e+ modeliai) įveikia  364 km. 

 

Trumpai: atsiliepimai apie Nissan Leaf

 

Elektromobilių klasė yra viena sparčiausiai besivystančių ir Nissan Leaf tikrai gerokai atsilieka nuo rinkos naujokų svarbiausiu elektromobiliui rodikliu: jis nuvažiuoja mažiau kilometrų pilnai pakrauta baterija. Be to, konkurentai yra geriau įrengti ir manevringesni kelyje. Bet, žinoma, kaina vis dar daro Nissan Leaf patraukliu sprendimu, jeigu renkatės 40 kWh Leaf. Tuo tarpu 62kWh e+ modeliui patartina pasižvalgyti alternatyvų.

 

Naujos Nissan Leaf baterijos kaina

 

Jeigu daugmaž oficialiai, tai 40 kWh akumuliatoriaus kaina gali varijuoti nuo 5,500 iki 6,500 Eur. Tuo tarpu 62 kWh baterija kainuos nuo 7,400 iki 8,200 Eur. Bet tai tik sausi skaičiai. O paskaičius daugybę užsienio forumų, kuriuos buriasi Nissan Leaf vairuotojai, gauti naują bateriją ir pakeisti ja atitarnavusią ir nebelaikančią krovimo yra tikras galvos skausmas. Apskritai tokių baterijų rinkoje trūksta, o kaina kartais išauga iki pusės automobilio vertės. Ir net daugiau. Taigi, perkant naują automobilį pergyvent nereikėtų.

 

Nissan Leaf baterijos ilgaamžiškumas

 

Nissan Leaf akumuliatoriaus garantija apima 8 mėn. Įskaitan, kad vidutiniškai vairuotojai per metu įveikia apie 10,000-20,000 km, per minėtą laikotarpį gauname 80,000-160,000 km. O tai yra gerokai mažiau nei savo akumuliatoriams duoda garantiją kiti elektromobilių gamintojai.

 

Dar daugiau. Apie 2021 m. leidimo Nissan Leaf, teigiama, kad baterija ilgai išlaikys savo savybes tik tada, jeigu bus laikomasi tam tikrų automobilio priežiūros taisyklių. T.y. rekomenduojama nuolat baterijos įkrovimą palaikyti virš 45% nuo lygio. Taigi, jeigu esate naudoto automobilio pirkėjas, būkite ypač atsargūs, nes negalite žinoti, kaip prieš tai buvęs savininkas eksploatavo automobilį.

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.