tesla baterijos

Kiek nuvažiuoja Tesla modeliai? Ar tai geriausi elektromobiliai?

Tesla modeliai yra vienareikšmiai rinkos lyderiai, tačiau vertindami detales ir skaičius atminkite, kad elektromobilių įveikiamas atstumas dažnai matuojamas skirtingais kelionės tipais.

Tai gali būti ilgas ir monotoniškas užmiesčio kelias, pasižymintis pastoviu greičiu ir nereikalaujantis didelio manevringumo iš automobilio. Beje, šis būdas naudojamas dažniausiai pateikiant vidutiniškai įveikiamą atstumą, nes yra taupiausias ir ekonomiškiausias. Taip pat gali būti važiavimas mišriais keliais, prie kurio vidutinis atstumas akivaizdžiai sumažėja. Ir tai gali būti važiavimas intensyviomis miesto sąlygomis arba greitkeliu, kuomet baterija patiriau daugiausia sąnaudų. Prie viso to prisideda kiekvieno vairuotojo vairavimo stilius ir įvairių komforto prietaisų naudojimas pačiame automobilyje.

 

Taigi, kiek nuvažiuoja Tesla modeliai?

 

Tesla Model S

 

Atstumas: 575 km

 

Tesla Model S yra penkių durų visiškai elektronis prabangiai įrengtas modelis, kurį gamina Tesla Motors. Kompanija jį vadina trečiu greičiausiai įsibėgėjančiu modeliu, koks kada nors buvo pagamintas.

 

Tesla Model 3

 

Atstumas: 560 km

 

Vidutinio dydžio Tesla elektromobilis, leidžiantis vienu įkrovimu nukeliauti 560 atstumą. Automobilis nuo 0 iki 100 km/h pagreitėja per 4.8 s.

 

Tesla Model X

 

Atstumas: 470 km

 

Tesla Model X yra erdvus SUV, miesto visureigis arba krosoveris. Taip pat prabangus ir visiškai elektrinis automobilis.

 

tesla baterijos kaina

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.