automobilio numeris

Ką reiškia automobilio numeris?

Norite paklausti, ar egzistuoja automobilio numerologija? Jeigu tikite horoskopais, juodomis katėmis, retsykiais bėgančiomis per kelią, lemties ženklu, jeigu ką nors pamiršote ir turite grįžti pasiimti namo prieš išvykdamas į kelionę ir kitais panašiais natūraliai gamtoje ir fizikiniame pasaulyje pasitaikančiais dalykais, tuomet labai abejoju, kad mano bandymas paprieštarauti bus ko nors vertas.

 

Kaip sakome liaudyje, man net žandikaulis nukrito, kiek žmonės sudeda prasmės į atsitiktinę raidžių ir skaičių seką, kurią jie gauna užregistravę automobilį ir atsiėmę jo naująjį valstybinį numerį. Kartą Google paiškoje norėjau pasidairyti  informacijos apie skirtingus automobilių numerių tipus, tačiau negalėjau rasti profesionalios informacijos tarp visokių nuorodų, siūlančių gilintis į mašinos numerių reikšmę, siūlančių padėti išsirinkti laimingus automobilio numerius ir t.t.

 

Vienintelį skirtumą, kurį matau matydamas naują numerį – ar jis lengvai įsimenamas, ar ne. Man septynetas neturi daugiau prasmės už trejetą ar ketvertas daugiau vertės prieš aštuonetą. Tačiau man prieštarauja neišsiamama internetinė žinių sistema, kurioje galima rasti pačius įvairiausius skaičių sekų aiškinimus ir net iš to kylančius pagrindimus, ar automobilis jums tinka. Pasirodo, jog pagrindinė taisyklė siekiant išsiaiškinti numerio reikšmę yra sudėti visus numerio skaičius ir gauto skaičiaus dėmenis vėl sudėti kol gausime supaprastintą elementarų skaičių. Numerologai aiškina, kad 4 skaičius rodo, kad automobilį palanku vairuoti meniškos sielos žmonėms, o 7 tinka daug keliaujantiems.

 

Sutapimas, ar ne, tačiau žmonės išties deda daug vilčių į savo labai paprastą socialinį veiksmą atliekantį įrenginį – transportuojantį kūną iš vienos vietos į kitą. Numerologija – kaip visuomet – atitenka tai ekonominei ir socialinei klasei, kuri negali įpirkti vardinio numerio arba specialiai siekia būti vedžiojami lemties rankos. Niekuo geresni nėra tie, kurie negaili skirti papildomų lėšų ir įsigyti specialų užsakomą numerį. Jie šią reikšmę sau jau turi susigalvoję a priori ir tiesiog ją įkūnija savo materialomis galimybėmis. Nežinau ar verta ieškoti didelių psichologinių skirtumų tarp tų, kurie patys sudėlioja tris skaičius į jiems “prasmingą” seką ir kurie šios prasmės ieško atsitiktinėje sekoje.

 

Būkite visi laimingi ir svarbiausia vairuokite saugiai. Nes pasitaiko, kad trijuose šešetuose numeryje – 666 – daug reikšmės nebūna, o tiesiog pats paprasčiausias vairavimo chuliganizmas.

 

Nuotraukos šaltinis: https://www.flickr.com/ Naudojama pagal licenziją: https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.