ibrezimu salinimas

Automobilio įbrėžimų šalinimas. 5 žingsniai, kaip pašalinti įbrėžimus naudojant bespalvį nagų laką?

Automobilio įbrėžimų šalinimas: ant jūsų kėbulo atsirado smulkūs, nežymūs ir nedideli įbrėžimai. Ar galima pašalinti ir sutvarkyti savo jėgomis? Niekas taip neerzina, kaip išėjus iš parduotuvės ant automobilio kėbulo paviršiaus pastebėti naujus įbrėžimus. Jūs kaip visuomet stengiatės, kad automobilis kuo ilgiau išliktų nepriekaištingos ir idealios būklės, o dėl kažkieno neatsakingumo ir nepagarbaus požiūrio į svetimą turtą, įbrėžimas vis tiek atsiranda.

Automobilio kėbulo įbrėžimai – ką daryti, jeigu įbrėžimai nedideli ir paviršiniai?

Jeigu įvertinote, kad įbrėžimas tikra nėra labai gilus, beveik visuomet jį galėsite sutvarkyti skaidriu nagų laku – pažeista vieta taps nepastebima ir nebegadins jūsų nuotaikos.

Įbrėžimų šalinimas. 5 žingsniai

Žingsniai, kuriuos reikia atlikti, kai situaciją gali padėti ištaisyti nagų lakas:

  • gerai nuvalykite įbrėžimą drėgna – spirite mirkyta servetėle;
  • iš įbrėžimo pašalinkite visus nešvarumus, dulkes ir atsilupusius dažus;
  • tada įvertinkite, ar įbrėžimas nėra gilus ir nesiekia kėbulo metalinės dalies;
  • jei pro dažų sluoksnį metalo nesimato – įbrėžimą užpildykite bespalviu nagų laku;
  • kol jis vis dar nesusistingęs, nuvalykite iškilusią – perteklinę dalį bankinės ar pan. kortelės kraštu, kad padengimo sluoksnis taptų vientisas.

Taip, šis metodas nėra tobulas ir profesionalus, tačiau jis kainuos gerokai mažiau ir užims ženkliai mažiau laiko nei poliravimas ar dažymas autorizuotame ar bet kuriame kitame servise.

Jei įbrėžimas yra gilesnis ir siekia kėbulo metalą, atlikite tą pačią procedūrą, tačiau naudokite artimiausią jūsų automobilio dažų spalvai nagų lako atspalvį.

Skaitykite kitus straipsnius temoje: “Kėbulas”.

Žiūrėkite, kaip tai atrodo realybėje

ibrezimu salinimas
About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.