dureliu rakinimas

Ar dėl saugumo reikia rakinti automobilio duris iš vidaus, kuomet važiuojate?

Taip, automobilio avarijos atveju užrakintos durys veikia kaip papildoma saugumo priemonė. Nelaimės momentu neužrakintos durys gali iškristi, atsikabinti nuo kėbulo ir jeigu vairuotojas ar keleivis nebus saugiai prisisegęs, jis gali smūgio jėgos išmestas iš mašinos ir sunkiai susižeisti. Jeigu durys bus užrakintos ir įvyks auto įvykis, saugos diržo ir užrakintų durų kombinacijos dėka jūs būsite saugesni ir tikėtina, kad sužeidimai bus švelnesni.

 

Automobilio durų užraktas avarijos metu suteikia mašinos konstrukcijai vientisumą. Tarkime, jeigu durys liks savo vietoje, automobiliui verčiantis stogo danga bus pajėgi ir labiau linkusi išlaikyti savąją natūralią formą nei tuo atveju, jeigu durys atsijungs ir atitrūks nuo kėbulo.

Žinoma, yra tikimybė, kad net ir užrakintos durys sudėtingo auto įvykio metu, kuomet viršijamos tam tikros tolerancijos ribos, gali būti nusviestos į šalį, tačiau toks šansas yra gana menkas, nes sunkio jėga turi pasiekti 1200 kg masės krūvį.

 

Nuotraukos šaltiniai: https://www.flickr.com/ .Naudojama pagal licenziją: https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.