volkswagen golf atsiliepimai elektrinis golfas

Elektrinis Golfas – kiek nuvažiuoja? VW e-Golf apžvalga

Elektrinis golfas arba e-Golf yra modelis, kurio gamybą Volkswagen sustabdė ir ji nebebus tęsiama. Todėl ketinantiems įsigyti naudotą e-Golf reikia suprasti, kad kiekvieni papildomi metai nuo automobilio išriedėjimo į gatvę, atima sveikatą iš jo baterijos.

 

 

Taigi, tikrasis atstumas, kurį automobilis įveiks su pilnai pakrauta baterija, gali labai skirtis nuo to, kurį deklaruoja gamintojas ar įvairios elektromobilių efektyvumą vertinančios organizacijos. Man asmeniškai labai patinka tokie įvertinimai, kuriuose nurodomos potencialiai galimos įveikti kilometrų ribos – kuo juos didesnės, tuo didesnė garantija, kad duomenis atitinka realybę.

 

Taigi, kiek nuvažiuoja elektrinis Golfas?

 

Nuo 135 iki 280 km

 

Daugelyje apžvalgų, kurių tikrai daug galima rasti tiek profesionaliuose tiek fanus ir mėgėjus buriančiuose portaluose, VW elektromobilis labai prastai atitinka gamintojo ir įvairių vertinimo organizcijų deklaruojamus duomenis. Net ir įjungus maksimalaus taupymo režimą, kai transporto priemonėje neveikia daugybė komforto funkcijų ir greičio pedalas tampa nejautrus, kaip rudenine depresija sergantis jūsų kaimynas, jis vos ne vos pilnai pakrautas įveikia 200 km.

 

 

Sąmoningiems vairuotojams nereikia priminti, kokią įtaką elektros sąnaudoms darys sudėtingesnė kelio danga, intensyvaus eismo sąlygos mieste ar norėjimas bent šiek tiek pasišildyti žiemą, nes kažkodėl e-Golf modeliuose nešildomos vairas. Atstumas, kurį galėsite įveikti elektriniu Golfu tikrai nebus didelis.

 

Ir svarbiausia – jeigu šiuo metu ketinate įsigyti e-Golf – įvertinkite, kiek metų jau tarnavo jo baterija – nes tai taip pat trumpins ir mažins jūsų galimybes kelyje. Be to, pasiteiraukite, kaip ankstesnis savininkas automobilį prižiūrėjo – kada kraudavo automobilį, ar leisdavo baterijai pilnai išsikrauti, kokiose stotelėse pildė akumuliatorių ir pan.

 

Palyginimui:

 

Kiek nuvažiuoja Nissan Leaf? Su 40 ir 62 kWh talpos baterijomis

 

Kiek nuvažiuoja Tesla modeliai? Ar tai geriausi elektromobiliai?

 

 

e-golf elektros sanaudos elektrinis Golfas

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.