retro automobilis volga

Seno automobilio restauravimas

Turite garaže užkoncervuotą tėvams ar seneliams kadaise priklausiusį automobilį? Norėtumėte jį restauruoti ir atgaivinti tik nuotraukuose išlikusius šeimos prisiminimus?

Idėja nuostabi ir, mano manymu, visuomet bus vertinga, nepaisant to ar norėsite iš atnaujinto automobilio turėti papildomą pajamų šaltinį jį nuomodami ar važinėsite savo malonumui saulėtomis vasaro dienomis.

Įdomesnis dalykas slypi tame, kad Lietuvoje jums gero restauratoriaus paslaugų reikės laukti mažiausiai metus laiko. Kol nesusiduri su panašiais poreikiais, net neįsivaizduoji, kad yra tam tikros veiklos rūšys besimėgaujančios klientų paklausa ir nestokojančia darbo pasiūlymų. Iš tiesų verta suklusti tiems, kurie turi auksines rankas ir svarsto apie pelningą bei perspektyvų verslą.

Visa tai man papasakojo vienas giminaitis, turintis GAZ 21 Volgą ir sumanęs ją restauruoti savo malonumui. Tai kantrus žmogus, nepatingėjęs apvažiuoti visus įmanomus servisus, siulančius automobilių atnaujinimo paslaugas. Viskas ką jam pavyko sužinoti yra tai, kad laukti reikės iš tiesų ilgai, kad uždirbti pardavus restauruotą tokio modelio automobilį šansų bus nedaug, turėti apčiuopiamos grąžos nuomojant – persektyvos taip pat miglotos, nes nuomos rinkoje pasiūla labai didelė, ir paskutinis dalykas, apytikrė restauravimo kaina – EUR 10.000,00.

Šeimos relikvijos išsaugojimui tai iš tiesų visiškai normali kaina. Kitas dalykas bandyti uždirbti iš investicijos ir siekti jos atsipirkimo. Pats dirbdamas pramogų versle, nuolat matau žmones nuomojančius įvairiausius automobilius. Kiekviename renginyje išvystu vis naujus mašinų modelius ar tai būtų šiuolaikinių gamintojų pristatytos rinkos naujienos ar patys įmantriausi istoriniai ir retro automobiliai. Dar nėra pasitaikę, kad išvysčiau per metus tą patį savininką.

Žmonės mėgsta ir myli automobilius. Parsiveža juos iš pačių įvairiausių šalių, restauruoja ar perka jau paruoštus naudojimui. Vieniems patinka Volkswagen vabalai ar T1 autobusiukai, kitiems retro Rolls Royce limuzinai, tretiems naujutėlaičiai Mercedes modeliai, dar kitiems sovietinio transporto klasika ir t.t. Lietuvoje galima patenkinti patį rafinuočiausią skonį ir rasti nuomai labai įdomius egzempliorius.

O man automobilių restauracija įdomiausia tuo, kad prisideda prie technikos istorijos išsaugojimo ir papuošia Lietuvos miestų ir miestelių gatves puikiausiai atnaujintais ir išsaugotais pavyzdžiais.

Nuotraukų šaltinis: https://www.flickr.com/ Naudojama pagal licenziją: https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.