savitarnos plovyklos geriausios

Savitarnos automobilių plovyklos ir jų giedančios gulbės prasmė

Domina straipsnio atsiradimo priežastys? Jos labai paprastos: atsakymo ir pateisinimo savitarnos automobilių plovykloms paieškos. Kas jas sugalvojo ir kokia jų prasmė?

Kažkaip pavargo akys stebėti tuos taupiuosius ir mokančius gyventi žmones, besinaudojančius savitarnos plovyklomis. Atmetant kiaulėms taupyklėms būdinga įgūdį nuolatos mokyti kitus, kaip reikėtų skaičiuoti asmeninius finansus ir neišlaidauti, man jų požiūris į egzistenciją ima atrodyti, kaip žaidimas su savo grožybėmis priešais narcizų lauką atsipindintį veidrodį.

Tai pirmas klausimas būtų toks: ką jūs ten po velnių darote tose savo rankomis plaunamose transporto priemonių įstaigose? Kaip suprantu čia neatsitiktinumas, kad jau trečią kartą matau prabangiausius modelius išsukančius iš plovyklos į gatvę paskendusius muiluose? Pradžioje maniau, kad gal koks žioplumas – visko gali būti. Plovei, kažkas paskambino, užsimiršai ar gavai iškvietimą skubiai atsiimti naujus vardinius automobilio numerius UR1NAS. O gal tų savitarnos aukso kasyklų įranga tokia tobula, kad nuolat genda ir priverčia rimtus rimtų mašinų vairuotojus išvažiuoti muiluotais šonais? Bet sprendžiant iš tų su niekuo nesupainiojamo pasitikėjimo savimi, spindinčio visais įmanomais spektro atspalviais – gal čia dvigubas būdas sutaupyti? Chemijos, žinai, neprisipirksi – nuvarai, išsimuiluoji ir grįžti į savo vasarnamį ar keturių aukštų kotedžą, kuriame lauko darbams skirtu vandeniu nuplauni savo automobilį. Šis vanduo tikrai pigesnis nei gauni už eurą plauti savitarnoje. Žodžiu, spėliojimai. Jei kas žinote, kas čia per programa vyksta gatvėse – prašau paaiškinti ir parašyti.

Vienas pastebėjimas yra padidėjęs muiluotų automobilių kiekis gatvėse. Antras pastebėjimas – šlapi automobiliai. Jeigu muiluoti sudaro 10 % iš tų, kurie išrieda iš savitarnos, tai likusieji 90 % yra šlapi ir nenusausinti. Vėl klausimas savitarnos mėgėjamsi iš šiaip išmanantiems: ar ten nebūna nusausinimo galimybių ar jos veikia netobulai? Bet kuriuo atveju išplaukia sekantis klausimas: kokia tuomet viso plovimo prasmė ir nauda?

Paskutinis pastebėjimas – kaip jums pavyksta susidoroti su tuo stresu, kurį perkate savitarnos plovyklose. Vienoje iš jų, esančioje prie RIMI, Kaune, Europos pr. pastebėjau, kad viskas skaičiuojama minutėmis. Imeti žetoną, varyk. Nespėsi, mesi kitą. Sportas, žodžiu. Niekaip nesuprasiu XXI a. paslaugų, kurių esmė kelti stresą ir įtampą, kurių šiaip visai netrūksta.

OK, čia ir taip per daug klausimų surašiau. Jei bent į vieną iš jų žinote atsakymą, brūkštelkit komentaruose. Aš tai varau savo automobilį į rankinę plovyklą, kurioje 3-5 žmonės kruopščiai atlieka visus reikalingus procesus. Automobilis būna nusausintas ir kruopščiai, neskubant išvalytas. Juk kai kur reikia daugiau patrinti kai kur mažiau. Viskam reikalingos žmogaus akys ir rankos. Ir laikas. Kuriuos ir perkam rankinėse plovyklose.

O kol automobilis plaunamas paskambinu aplankyti artimų žmonių ar perskaitau 10 el. knygos puslapių.

 

Nuotraukų šaltinis: https://www.flickr.com/ Naudojama pagal licenziją: https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.