muzika automobilyje iš telefono

Muzika automobilyje iš telefono. Kaip prijungti ir klausytis savo muzikos?

Muzika automobilyje iš telefono yra privalomas techninis sprendimas jūsų kasdienybėje. Tai tari nuolatinis oro gūsis jūsų plaučiams. Pokalbiai telefonu, tinklalaidės, nuosava fonoteka, Youtube, Spotify ir daugybė kitų garso funkcijos reikalaujančių poreikių, kuriuos įsėdę į transporto priemonę norime valdyti mašinos informaciniame skydelyje ir viską girdėti per automobilio garsiakalbius.

Deja, dėl daugybės skirtingų tiek telefonų tiek automobilių gamintojų telefono ir automobilio kompiuterio sąsaja ne visuomet suveikia, ar veikia netobulai. Ką tokiu atveju reikia žinoti ir kaip spręsti iš šalies žvelgiant paprastą problemą.

Muzika automobilyje iš telefono. Kokie yra klausimosi būdai ir alternatyvos?

Savo automobilyje galite klausytis garso įrašų vienu ar keletu iš nurodytų būdais:

  1. Jei jūsų automobilyje yra įdiegtas Bluetooth tipo ryšys, savo iPhone, Samsung ar kitą telefoną galite bandyti susiesite aktyvuodami Bluetooth tiek telefone, tiek automobilyje. Automobilis kai kuriais atvejais pirmą kartą jungdamasis siunčia patvirtinimo kodą, kurį matysite telefone. Jeigu telefonas automatiškai nesijungia, jo Bluetooth ryšio lange, suraskite ir pasirinkite įrenginį, prie kurio norite jungtis – šiuo atveju turi būti rodomasa jūsų automobilio modelis.
  2. Jeigu automobilyje yra įdiegtas USB jungties prievadas, galite prisijungti Lightning/USB kabeliu – iPhone telefonams, arba USB C-type/USB – skirtu naujesniems Samsung telefonams.
  3. Jeigu automobilyje iš karto yra prieiga prie Apple Music arba Apple Podcasts programėlių, galite klausytis garso įrašų ir tinklalaidžių nesusieję telefono. Šiuo atveju jums reikės informaciniame automobilio ekrane įvesti savo Apple ID ir slaptažodį, kad gautumėte prieigą prie jūsų paskyroje sukauptų įrašų.

Ką daryti, jeigu prisijungti nesiseka?

  1. Perkraukite telefoną – tiek USB jungties, tiek Bluetooth atvejais. USB jungties atveju taip pat išjunkite ir vėl įjunkite automobilį.
  2. Telfone išjunkite Bluetooth ryšį, palaukite keletą sekundžių ir vėl įjunkite. Jeigu tai nepadeda, pasidomėkite automobilio informacinėje knygoje – galbūt reikalinga atlikti specifinius žingsnius arba telefonas nėra palaikomas.
  3. Jeigu prie automobilio prieš tai buvote prijungę keletą kitų telefonų, pabandykite įvesti naują pavadinimą ir prisijungti iš naujo – arba pašalinkite iš sistemos anksčiau prijungtas priemones.
  4. Atnaujinkite telefono programinę įrangą bei pasirūpinkite, kad automobilio kompiuterinė dalis taip pat turėtų naujausią versiją.
  5. USB jungties atveju reikėtų išbandyti keletą skirtingų laidų. Jeigu nepavyksta, įsigykite naujausią kabelį, kuris pasžymėtų sparta ir universalumu jungiantis prie skirtingų įrenginių.
  6. Jungiantis USB laidu, išbandykite ar girdite įrašus ne viena, bet skirtingomis programėlėmis, nes problema gali būti pačioje mobiliojoje aplikacijoje.

Kaip prijungti iPhone ar Android tipo telefoną prie jūsų automobilio CarPlay ir Android Auto, skaitykite šiame straipsnyje:

Apple Carplay ir Android Auto. Telefono prijungimas prie automobilio

muzika automobilyje iš telefono

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.