Maisto gaminimas kelionėje

Maisto gaminimas kelionėje. 6 veiksmai naudojant variklio išskiriamą šilumą

Laukia maisto gaminimas kelionėje? Yra vienas būdas, apie kurį tikriausiai nepagalvojote. Galite gaminti ar šildyti maistą naudodami variklio išskiriamą šilumą. Vos užvedus automobilį, variklis pradeda šilti. Maisto gaminimas naudojant variklį, dar vadinamas kepimu kelyje arba kepimu automobilyje, yra susijęs su variklio šilumos panaudojimu maistui ruošti. Taikydami šį metodą, maisto gaminimui variklio skyriuje naudosite degimo ciklo generuojamą šilumą.

Legenda apie maisto gaminimą kelionėje

Legenda byloja, kad maisto ruošą variklio skyriuje pradėjo tolimųjų reisų sunkvežimių vairuotojai, kurie į karštą variklio skyrių dėdavo sriubos skardines. Kai jie atvykdavo į paskirties vietą, sriuba jau būdavo paruošta valgyti.

Įspėjimas: variklyje nerekomenduojama šildyti konservuoto maisto, kol jis dar yra tinkamai neišpakuotas, nes dauguma skardinių turi plastikinį įdėklą, galintį išsilydyti ir užteršti maistą.

Kokių įrankių prireiks šiai procedūrai?

  • Aliuminio folijos
  • Automobilio su veikiančiu varikliu
  • Lanksčios metalinės vielos
  • Pasirinkto maisto produkto
  • Žnyplių
  • Lėkščių ir kitų indų

1 veiksmas: paruoškite maistą. Kad ir kokį maistą pasirinktumėte, pirmiausia paruoškite jį šildymui kaip ir ruošiate gamindami bet kuriuo kitu įprastu būdu.

2 veiksmas: suvyniokite maistą į aliuminio foliją. Paruoštą maistą sandariai suvyniokite į aliuminio foliją. Naudokite kelis folijos sluoksnius, kad važiuojant automobiliu ji neplyštų ir maistas neišsilietų. Naudodami kelis sluoksnius taip pat neleisite, kad dėl iš variklio garuojančių skysčių maistas taptų neskanus.

3 veiksmas: sudėkite maistą į variklio skyrių. Išjungę automobilį, atidarykite variklio dangtį ir raskite vietą, kur būtų galima patogiai sudėti į foliją suvyniotą maistą. Paprasčiausiai padėti maisto ant variklio viršaus nepavyks – reikia rasti labai karštą vietą, kad maistas gerai sušiltų ar iškeptų. Paprastai karščiausia vieta variklio skyriuje yra ant išmetimo kolektoriaus arba šalia jo.

Patarimas: važiuojant automobilis drebės ir vibruos, todėl maistui pritvirtinti gali prireikti lanksčios metalinės vielos.

4 veiksmas: tęskite kelionę. Uždarykite variklio dangtį, įjunkite automobilį ir važiuokite link savo kelionės tikslo. Variklis įšils ir palaipsniui paruoš maistą. Kuo ilgiau važiuosite, tuo geriau iškeps-išvirs maisto esantys ingredientai.

5 veiksmas: patikrinkite, ar maistas iškepęs. Maisto gaminimas variklyje tikrai nėra tiesioginė jo paskirtis, todėl reikia tikrinti, ar jau pasiekėte norimą rezultatą. Kurį laiką pavažiavę, sustokite, išjunkite automobilį, atidarykite variklio dangtį ir patikrinkite maistą. Variklis ir folija bus karšti, todėl atsargiai išimkite ir patikrinkite maistą žnyplėmis. Jei jis dar tinkamai nesušilęs, vėl jį pritvirtinkite ir važiuokite toliau. Šį veiksmą kartokite tiek kartų, kiek reikia. Visada naudokite mėsos termometrą, kad nustatytumėte, ar mėsa iškepusi.

6 veiksmas: valgykite maistą. Įsitikinę, kad maistas jau paruoštas, žnyplėmis išimkite jį iš variklio skyriaus. Padėkite jį į lėkštę ir mėgaukitės karštai paruoštu patiekalu!

Skaitykite kitus straipsnius skyriuje: Kitos temos.

Puikus Mitų griovėjų video apie tai:

Maisto gaminimas kelionėje
About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.