alkoholio norma dviratininkams

Leistina alkoholio norma dviratininkams ir važiuojant paspirtukais

Leistina alkoholio norma dviratininkams nesiskiria nuo nustatytos normos lengvųjų automobilių vairuotojams. Alkoholio kiekio kraujyje riba yra 0,4 promilės. 

Leistina alkoholio norma dviratininkams

Jeigu patikrinimo metu yra nustatomas apsvaigimas, didesnis nei 0,4, bet neviršijantis 1,5 promilės, toks girtumas vadinamas lengvu. Jeigu nustatoma, kad alkoholio kiekis kraujyje viršija 1,5 promilįs, tai yra vidutinis ir sunkus girtumas.

Bauda už važiavimą dviračiu išgėrus

Nors policija dažniausiai vengia baudų ir apsiriboja įspėjimais, ypač įžūlus ir netsakingas elgesys vairuojant gali būti įvertintas bauda nuo 10 iki 200 eurų. Kadangi paspirtukininkai priskiriami dviraratininkų kaip eismo dalyvių kategorijai – jiems galioja tos pačios taisyklės ir baudos jas pažeidus. Plačiau apie tai skaitykite Lietuvos policijos pranešime: Elektrinio paspirtuko vairuotojai turi elgtis kaip dviratininkai.

Visi straipsniai kategorijoje: Saugus vairavimas

 alkoholio norma dviratininkams

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.