dokumentai vykstan i technine apziura

Kokie dokumentai reikalingi automobilio techninei apžiūrai?

Nors techninę automobilio apžiūrą naujam automobiliui turime atlikti po trijų metų nuo eksploatacijos pradžios, o vėliau tai kartoti šią prievolę kas du metus, kiekvieną kartą iš naujo turime prisiminti, ką turime pasiimti kartu su savimi. Taigi, kokie dokumentai reikalingi automobilio techninei apžiūrai?

 

Jeigu atliekate techninę apžiūrą automobiliui įregistruotam Lietuvos Respublikoje, tuomet jums atvykus į techninės apžiūros centrą reikės turėti:

 

  1. vairuotojo pažymėjimą;
  2. transporto priemonės registracijos liudijimą;
  3. galiojantį privalomojo draudimo liudijimą (polisą);
  4. jeigu transporto priemonei buvo uždrausta dėl tam tikrų priežasčių važinėti gatvėmis, taip pat reikės pateikti specialią techninę ekspertizę atliekančios įmonės išduotą pažymą, kurioje būtų pateikta informacija, jog automobilis tinkamai sutvarkytas, nepavojingas ir yra vėl tinkamas eksploatavimui;
  5. kasos čekis, nurodantis, kad sumokėtas mokestis už privalomosios techninės apžiūros atlikimą. Šis mokestis mokamas techninės apžiūros stotyje prieš atliekant apžiūrą.

automobilio technine apziura

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.