kiek galima įpūsti vokietijoje

Kiek galima įpūsti Vokietijoje? Leistina alkoholio norma kraujyje.

Kiek galima įpūsti Vokietijoje? Šioje Europos sąjungos šalyje vairuotojo kraujyje negali būti daugiau nei 0,5 promilės alkoholio. Vidutinio sudėjimo vyrui tai reiškia maždaug du maži bokalai alaus.

Nors iš pažiūros Vokietijos greitkeliuose neribojamas greitis – t.y. labai retai pamatysite greitį pranešančius ženklus – ir ši šalis save marketinguoja seniausiomis, įvairiausiomis ir įdomiausiomis alaus rūšimis, alkoholis prie vairo yra baudžiamas labai griežtai ir netoleruojamas.

Nepaisant to, kad kelkraštyje nebus greičio ribojimo ženklo, atsitikus tam tikram įvykiui, draudimo kompanijos labai dažnai atsisakys pandengti nuostolius net ir tuo atveju, jeigu greitis buvo viršytas tik šiek tiek nei 130 km/h.

Kiekvienas vairuotojas gali būti paprašytas atlikti kraujo testą, kad būtų nustatytas tikslus alkoholio kiekis jame. Taip pat Vokietijos įstatymai laipsniškai ženkliai griežtėja, jeigu vairuotojas pagaunamas išgėręs nebe pirmą kartą.

Tarp turistų, atvykstančių į Vokietiją, populiarus juokas, kad tiek pat kiek vokiečiai įdeda pastangų bandydami parduoti jums butelį alaus, lygiai taip pat jie bus nuožmus ir bekompromisiai bausdami jus už tai, kad alkoholis vartotas neleistinomis sąlygomis.

Skaitykite kitus straipsnius:

Išsamus ir naudingas straipsnis apie specifinę ir griežtą politiką susijusią su alkoholio vartojimu prie vairo, kai vairuotojai dažnai gauna 500 Eur baudas net ir turėdami 0,5 promilės normą: Germany’s Strict Policy On Drinking And Driving.

Apie Lietuvoje galiojančius įstatymus: Kiek galima įpūsti į alkotesterį? Leidžiamos promilės Lietuvoje pagal KET, Leistina alkoholio norma dviratininkams ir važiuojant paspirtukais.

kiek galima įpūsti vokietijoje

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.