kaip ismokti vairuoti

Kaip nebijoti vairuoti?

Profesionalus, geras ir daug patirties turintis psichoterapeutas jums patartų labai paprastai. Jeigu turite vairavimo baimę ir jums kyla klausimas, kaip šią baimę įveikti ir kaip nebijoti vairuoti, šis atsakymas būtų toks – vairuokite kuo daugiau

 

Būkite su baime

 

Sėskite prie vairo ir darykite tai kiekvieną savaitę, kiekvieną dieną, dar geriau kiekvieną rytą ir vakarą. Nėra geresnio būdo įveikti baimę, kaip būti nuolatinėje akistatoje su ja. Tai iš tiesų moksliniais faktais pagrįsta teorija, sėkmingai taikoma praktikoje. Pačiais sunkiausiais atvejais psichoterapeutas sėdasi kartu su baime patiriančiu asmeniu į automobilį ir važiuoja kartu. Tikiuosi jums to neprireiks, bet jums gali padėti ir bet kuris kitas artimas žmogus.

 

Žaiskite žaidimus

 

Kitas labai paprastas ir paprastai gerai padedantis būdas įveikti baimę vairuoti automobilį – žaidimas kompiuterinių žaidimų, kuriuose jūs turite užduotį valdyti automobilį, važiuoti intensyvaus eismo miesto gatvėmis ir atlikti tam tikrus žaidimo siužeti veiksmus. Dar geriau su transporto priemonių valdymų susiję virtualios realybės žaidimai, kuriuose naudojami VR akiniai. Juose aplinka būna maksimaliai realistiškai atkurta ir ypač tikroviškai primena realias eismo sąlygas.

 

Gadinkite automobilį

 

Tai tikrai nedidelė kaina tam, kad išmoktumėte drąsiai vairuoti. Praktika tuščioje aikštelėje. Vakarais ištuštėja prekybos centrų parkavimo aikštelės, jūsų nestebi pašalinių akys. Ar ne pati idealiausia aplinka lavinti savo įgūdžius? Išmokti vairuoti ir įveikti baimes? Baimės dažniausiai kyla dėl to, kad nesame gerai įgudę atlikti tam tikrų užduočių: greitai pradėti važiuoti iš vietos (ypač su automobiliu, turinčiu mechaninę greičių dėžę), laiku sustoti ir pajausti stabdžių sistemą, stovėti įkalnėje ir pajudėti tada, kai norite, o ne tada, kai koja neurotiškai atleidinėja sankabą ir bando nuspausti greičio pedalą.

 

Dešimtį, šimtą, o jeigu reikia tūkstantį kartų stabdykite ir pradėkite važiuoti. Pavažiuokite ir vėl sustokite. Startuokite ir vėl sustokite. Tol, kol veiksmai taps automatiniai. Jūsų įgūdžiai yra kelias į baimių įveiką.

 

 

 

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.