pavoge ratus

Kaip apsisaugoti nuo automobilio ratų vagystės? Slapti ratų varžtai – slapukai.

Štai toks vaizdas šį rytą pasitinka atėjus į automobilių parkavimo vietą greta miesto daugiabučių. Mašina kaimyno, tačiau jausmas, tiesą sakant, tarsi vagystė būtų įvykus mano asmeniniam turtui. Juk gyvename kaiminystėje, statome nakčiai automobilius toje pačioje aikštelėje. Todėl supranti, kad dalyvauji loterijoje ir bet kurią dieną pasirinkta gali būti tavo transporto priemonė. 

Iš karto pradedi mąstyti, kaip būtų galima išvengti panašaus tipo vagysčių.    Specialios KASKO draudimo rūšys (deja, dažnai nuostoliai padalinami tarp draudėjo ir draudiko) ar vaizdo stebėjimo sistemų instaliavimas (kuris retai padeda nustatant tokio tipo vagysčių vykdytojus) nesumažins sugaišto laiko ieškant naujų padangų, naujų ratlankių, varant automobilį tvarkyti į servisą, nes, be abejo, reikia patikrinti, ar nėra pažeisti stabdžių diskai, kitos važiuoklės dalys, geometrija.

Todėl, mano manymu, pigiausias ir paprasčiausios apsisaugojimas nuo automobilio ratų vagysčių yra specialūs ratlankių varžtai, vadinami slapukais. Slapti ratų varžtai turi įvairaus tipo profilius, kuriems atsukti reikalingus specialios galvutės. Todėl labai tikėtina, kad vagys visų variantų galvučių, esančių rinkoje, tikrai neturės. Taigi, jeigu investuojate į prabangius ir išskirtinius ratlankius ir mėgstate tokiu būdu suteikti savo automobiliui išskirtinumo, privalote pasirūpinti apsauginiais varžtais. Brangiausias komplektas kainuos iki EUR50. Tai tikrai nedidelė suma, įvertinus tai, kiek laiko turėsite praleisti rūpindamiesi automobiliu, kuris neteko visų savo ratų. Be to, ši nedidelė investicija leis išvengti nepalyginamai didesnių nuostolių įvykus vagystei.

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.