Ratų suvedimas Kaune

Ratų suvedimas Kaune. Ką daryti, kai atlikus suvedimą niekas nepasikeičia?

Ratų suvedimas Kaune – misija problemiška. Smūgis į lietaus prilytą ir nematomą duobę dešiniu priekiniu ratu ir automobilį (Renault Laguna II Grando Turismo, 2001 m. 1.9 L) pradėjo smarkiai traukti į dešinę pusę. Visuomet prisimeni, kad turi vairą net važiuodamas 40 – 50 km/val. greičiu. Nekalbant apie jo valdymą greitkelyje.

Nuvažiuoju į artimiausią servisą atliekantį ratų suvedimą >>> UAB “Truma”, Kaune, Veiverių g. 150. Paslaugos trukmė – 40 min ir automobilis sutvarkytas. Meistras pasakoja, kad jokių rimtų neatitikmų nebūta ir viską lengvai ir paprastai pavyko sureguliuoti. Išvažiuoju į gatvę ir pastebiu, kad nepastebiu jokių pokyčių. Traukimas į šoną toks pat stiprus ir vairavimu to nepavadinsi.

Grįšti į autoservisą iš karto iš jo išvažiavus jau esu įpratęs. Taigi už 5 min. aš vėl kalbuosi su ratų suvedimą atlikusiu specialistu. Pranešu, kad problema neišsisprendė ir mandagiai klausiu, kur ieškoti priežasčių. Meistras kultūringas. Gana greitai suvaldo spėjusią pasirodyti ironišką šypseną ir beprasiveržiantį juoką. Pasiūlau jam kartu išvažiuoti į kelią ir įvertinti automobilio valdymą – visiškai normalu, kad vairuotojas neprofesionalas gali netoleruoti ir nedidelių nesklandumų ar neteisingai interpretuoti kai kurių techninius dalykus. Gal tai leistinas automobilio nuokrypis važiuojant keliu, nors tuo labai abejoju.

Meistras važinėtis atsisako ir prieš grįždamas į savo darbo vietą pasidalina vienu pasiūlymu: sukeisti to paties dešinio šono priekinį ir galinį ratus vietomis – tuomet, pasak jo, išsispręs visos problemos. Bet jis, ar jo servisas – suprask – tokio darbo nedaro (taip išeina?) ar nenori daryti, o ištestuoti automobilio valdymo realiomis sąlygomis kelyje, taip pat atsisako – nes pasiūlęs tokią versiją, apsisuka ir nueina į serviso gilumą. Labanaktis, žodžiu. Stoviu kieme su nauju galvosūkiu – kas teiktųsi sukeisti man šiuos ratus?

Žinoma, tai menka techninė užduotis. Iš bėdos galima ir namų kieme sukeisti tuos ratus, bet klausimas ir vėl tas pats, ar tai ką nors pakeis?

Pridedu kompiuterio duomenis po suvedimo – jie, kaip suprantu, idealūs. Nors nežinau, ar atitinka Renault gamintojo šiam modeliui keliamus reikalavimus. Prašau patarti, kokios dar priežastys gali įtakoti automobilio trauką kelyje, kaip spręsti šią problemą ir kur ieškoti priežasčių? Pasidalinkite komentaruose. Būsiu labai dėkingas.

Ratų suvedimas Kaune

Pradėjęs gilintis, internete radau daug išsamios informacijos, tačiau, žinoma, pats tokių darbų nepasidarysi, o niuansų ir techninių detalių susideda tikrai nemažai. Norintiems daugiau sužinoti apie ratų suvedimą, dėl ko jis reikalingas ir kaip turi būti teisingai atliekamas išsamiai pristatyta šiame video:

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.