Geltonas šauktukas trikampyje

Geltonas šauktukas trikampyje. Ką reiškia šis perspėjimas?

Geltonas šauktukas trikampyje yra bendro pobūdžio įspėjamasis simbolis. Tai reiškia, kad jis aktyvuojamas skirtingų techninių problemų atvejais. Ženklas gali degti nuolatos arba mirksėdamas, kartais jį lydi taip pat ir garsinis signalas.

Ką daryti?

Geltonas šauktukas trikampio viduryje labai dažnai užsidega drauge su kitais įspėjamaisiais simboliais, informuojančiais apie kokios nors sistemos gedimą.

RTFM

Kartais šis simbolis gali reikšti tiesiog sumažėjusį oro slėgį padangose, kartais traukos praradimą. Vienuose automobilių modeliuose ženklas indikuoja vienas problemas, tuo tarpu kituose – iš dalies kitas.

RTFM – read the fucking manual yra skaudus, bet teisingas pamokymas. Atsivertę savo automobilio naudojimosi vadovą – rasite patį tiksliausią atsakymą, ką būtent jūsų automobilyje praneša ši nemaloniai šviečianti lemputė.

>>> Visi kategorijos Prietaisų skydelio simbolių reikšmės straipsniai <<<

Pavyzdys – BMW modelyje geltonas trikampis pranešė apie pradingusią traukos jėgą:

Geltonas šauktukas trikampyje:

Geltonas šauktukas trikampyje

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.