automobilio ridos patikra

Automobilio rida. Kas tai yra ir kaip ją patikrinti?

Automobilio rida yra transporto priemonės įveiktas atstumas nuo naudojimo pradžios. Vienais atvejais automobilis gali būti senas, tačiau turėti sąlyginai nedidelę ridą, kitais – kelių metų senumo, tačiau įveikęs ne vieną šimtą tūkstančių kilometrų. 

 

Tai yra vienas svarbiausių automobilio istorijos dėmenų, kuris rodo jos potencialią techninę būklę. Kuris patrauklenis naudotas automobilis: įveikęs 200K ar 300K kilometrų? Neabejoju, kad renkatės pirmąjį variantą. Bet pagalvokite, kaip jo vertė padidėja tuomet, jeigu kažkas nelegaliomis priemonės sugebės sumažinti odometro (prietaiso, skirto nuvažiuotam atstumui matuoti) rodmenis nuo 300K iki 200K?

 

Laimė šiais laikas atsiranda vis daugiau internetinių platformų, kaupiančių ilgalaikę automobilių istoriją, nepriklausomai nuo jų kilmės šalies ir tolimesnės geografijos, ir pateikia išsamią istoriją apie technines apžiūras, avarijas ir įvairius atliktus pakeitimus ar tvarkymus servisuose.

 

Jeigu vis dar išdrįsite įsigyti naudotą automobilį, nepatikrinę jo istorijos, turėtumėte kaltinti tik save. Nepaisant to, kad odometro rodmenų klastojimas yra baudžiamas veiksmas.

 

Kur galite patikrinti automobilio istoriją?

 

carVertical

 

autoDNA

 

VINspy

 

Regitroje sužinosite tik, ar automobilis turi kai kuriuos apribojimus: eRegitra

 

tikroji automobilio rida

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.