automobilio langų valymas

Automobilio langų valymas. Kaip nuvalyti, kad langas būtų idealiai švarus?

Išlaikyti švarius automobilio langus ir priekinį stiklą tikrai gali būti nelengva užduotis. Net jei valote automobilio stiklą, gali likti pastebimų dryžių ir likučių. Laimei, tinkamai valant galima išvengti dryžių ir kitų dėmių, todėl jūsų langai atrodys gražūs ir švarūs. Perskaitykite toliau pateiktus veiksmus ir sužinokite, kaip veiksmingai valyti automobilio langus ir priekinį stiklą!

1 iš 2 metodų: langų valiklio naudojimas
Reikalingos medžiagos

Sausa šluostė
Stiklo poliravimo priemonės arba skysto langų valiklio purškalo
Laikraščių lapai

Pastaba: jums reikia tik vienos pirmiau išvardytos rūšies valiklio. Perskaitykite toliau pateiktą 1 žingsnį, kad išsirinktumėte tinkamą valiklį.

1 žingsnis: išsirinkite valiklį. Išsirinkite valiklį, kuris tinka jūsų langų nešvarumų ar dėmių tipui.

Jei ant jūsų automobilio langų yra tik dryžių, purvo ar nuo įprasto vairavimo atsiradusių nešvarumų, rinkitės įprastą buitinį stiklo valiklį, pavyzdžiui, “Stoner Invisible Glass for Window, Windshield, and Mirror”.

Jei neseniai valėte automobilį ir pastebėjote vandens dėmių užterštumą, šios problemos negalima išspręsti įprastais buitiniais valikliais. Vietoj to rinkitės kokybišką stiklo poliravimo priemonę, pavyzdžiui, “Griot’s Garage Glass Polish”.

Patarimas: jei ant automobilio langų yra purvo ar šiukšlių, prieš plaunant automobilio langus geriausia nuplauti visą automobilį.

2 veiksmas: nuvalykite langą. Užpurkškite stiklo valiklio ant priekinio stiklo, tada sulenktu laikraščio lapu valykite stiklą tiesiais judesiais iš viršaus į apačią, iš viršaus į apačią.

Patarimas: Naudoti laikraštį langams valyti tinka todėl, kad ant jo nelieka dryžių, o nuo stiklo pašalinami nešvarumai, vabzdžiai ir šiukšlės.

Tiesiu judesiu aukštyn-žemyn valydami padėsite tolygiai paskirstyti visą valiklį ir sumažinti galimus dryžius.

Būtinai papildomai spauskite, kai valote ypač purvinas ar dryžuotas vietas.

Patarimas: valant priekinį stiklą gali būti paprasčiausia stovėti vienoje automobilio pusėje ir pirmiausia valyti arčiausiai jūsų esančią priekinio stiklo pusę, tada pereiti į priešingą pusę ir valyti likusią stiklo pusę.

3 veiksmas: nusausinkite valiklio perteklių. Visiškai sausu minkštu audiniu (geriausia sausu mikropluošto rankšluosčiu) nuvalykite valiklio perteklių ir visiškai nusausinkite automobilio langų stiklą.

Vėlgi atlikite tiesius judesius aukštyn-žemyn, kad užtikrintumėte, jog nuvalytas visas paviršius.

Ar sėkmingai išdžiovinote langus, sužinosite per 10 minučių patikrinę, ar neliko dryžių.

Patarimas: prieš pereidami prie kitos automobilio pusės ar priekinio stiklo, galite pabandyti visiškai išvalyti ir išdžiovinti vienos automobilio pusės langus, nes kai kurie valikliai gali pradėti džiūti netolygiai, jei bandysite iš karto išvalyti ir išdžiovinti visus langus.
2 iš 2 metodų: karšto vandens naudojimas
Reikalingos medžiagos

Laikraščio lapai
½ galono karšto vandens
Minkšta šluostė
1 žingsnis: pašildykite vandenį. Tinkamai naudojamas karštas vanduo dažnai turi tokį patį valymo poveikį kaip ir parduotuvėje įsigyti cheminiai valikliai.

Karšto vandens galite gauti iš čiaupo, žarnos arba vonios. Taip pat galite šildyti vandenį ant viryklės, jei tai jums prieinamesnis būdas.
Norėsite, kad vanduo būtų kuo karštesnis, tačiau į jį būtų galima pamerkti pirštus (apie 80-95 laipsnius pagal Farenheitą).

2 veiksmas: nuvalykite langus. Įmerkite minkštą šluostę (geriausia mikropluošto rankšluostį) į karštą vandenį ir gausiai nuvalykite ja automobilio langus ir priekinį stiklą.

Tiesiais judesiais aukštyn-žemyn, iš viršaus į apačią spauskite ir pradėkite valyti langus.

Šis judesys aukštyn-žemyn sumažins bet kokius papildomus dryžius ir padės užtikrinti, kad padengėte visą lango ar priekinio stiklo plotą.

3 veiksmas: nusausinkite langą. Sulankstytu laikraščio lapu nuvalykite vandens perteklių, kuris gali likti ant lango ar priekinio stiklo.

Nepamirškite, kad geriausia sulenktu laikraščiu perbraukti per plotą kelis kartus, kad būtų užtikrintas sausumas.

Automobilio langų valymas padės jums važiuojant matyti aplinką, keleiviai galės mėgautis kraštovaizdžiu, o jūsų automobilis atrodys gerai prižiūrėtas. Vengdami langų dryžių ir naudodami šiame vadove pateiktas medžiagas, jūsų langai ir atrodys puikiai, ir padės mėgautis aiškiu vaizdu.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

automobilio langų valymas

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.