Aukščiausios kokybės degalai

Aukščiausios kokybės degalai labiau tinka automobiliui ir pagerina jo veikimą. Tiesa ar mitas?

Ar aukščiausios kokybės degalai tinkamesni automobiliui, labiau tausoja jo variklį, pagerina jo procesų veikimą ir taupo kurą? 

Tai yra mitas

Jei jūsų transporto priemonėje nėra didelės kompresijos ir didelės galios variklio, kuris dirbdamas pasiekia aukštesnę temperatūrą nei dauguma įprastų variklių, jums tikrai pilnai pakaks naudoti paprastesnį benziną. Pigesni, 95 oktaninio skaičiaus taip pat gaminami pagal atitinkamus kokybės standartus – ir jie visiškai pritaikyti didžiajai daliai keliuose matomų automobilių.

Aukštesnio oktaninio skaičiaus benzine yra įvairių papildomų priedų: valančių ir apsauginių medžiagų, kad turbokompresoriniai varikliai – įskaitant naudojamus sportiniuose automobiliuose – galėtų dirbti idealiomis sąlygomis ir būtų atsparesni įvairiems pažeidimams.

Paprastai automobiliai, kuriems reikalingi brangesni, aukščiausios klasės degalai, kainuoja brangiau. Įprasto kuro tikrai turėtų pakakti vidutinės klasės automobiliams. Norėdami būti 100% užtikrinti, koks kuras turi būti naudojamas jūsų automobilyje, patikrinkite transporto priemonės naudojimo vadovą, kuriame bus pažymėtos gamintojo rekomendacijos.

Skaitykite daugiau straipsnių temoje: “Mitas ar tiesa”

Aukščiausios kokybės degalai

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.