trūko generatoriaus diržas

Ar galima važiuoti su nutrūkusiu generatoriaus diržu?

Trūko generatoriaus diržas? Ar galima šiuo atveju tęsti kelionę? Tai gan įprastas klausimas, ties kuriuo mėgsta pasiginčyti automobilių vairuotojai. Deja, vieno atsakymo šiuo klausimu nėra ir negali būti.

Taip yra dėl dviejų priežąsčių:

  • kiekviename mašinos modelyje generatoriaus diržas atlieka įvairias kitas papildomas funkcijas (yra susijęs arba nesusijęs su vairo stiprintuvu, pompa), todėl galite nežinoti, ką dar pažeisite ar kokios funkcijos neteks automobilis nutrūkus šiam diržui;
  • generatoriaus dirželis skirtinguose mašinų modeliuose užima skirtingą vietą variklio sandaroje, taigi, būdamas, tarkime, netoliese pagrindinio variklio diržo ir nutrūkęs gali įsisukti tarp pagrindinio variklio diržo smagračių ir pridaryti dar daugiau rūpesčių, pažeisdamas kitas variklio dalis.

Todėl bus geriausia jeigu nedelsdami galite paskambinti pažįstamam mechanikui ar susisiekti su autorizuotu pagal savo mašinos modelį servisu ir pasikonsultuoti dėl galimybės pasiekti techninę pagalbos vietą. Kitu atveju gali prireikti kviesti pagalbinį transportą, kad jus saugiai nugabentų į servisą.

Kaip atsidarius kapotą pastebėti, ar neįprastą automobilio elgesį ar garsus sukėlė būtent trūkęs generatoriaus dirželis? Reikia žinoti, kad ne visuomet jūs pamatysite suplyšusį diržą ar trūkusius jo fragmentus. Žemiau esančiame video galite matyti, kad generatoriaus diržas yra tarsi savo vietoje, tačiau – kas yra ypač svarbu – jis nejuda, t.y. varikliui dirbant jis nesisuka. Plyšusi dalis gali būti kur nors apačioje, o likusioji tiesiog guli ant sukančiųjų elementų ir nejuda. O galbūt yra kitos priežastys: diržas tapo per laisvas, išsitampęs arba jį sukantys sraigtai tinkamai nebefunkcionuoja:

trūko generatoriaus diržas

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.