jei nepraejau technines apziuros

Ar galima važiuoti be techninės apžiūros?

Ką daryti, jei jūsų automobiliui baigėsi techninės apžiūros galiojimas? Ir ar galima važiuoti be techninės apžiūros? Važiuoti tokiu automobiliu negalite, tačiau galite pasirinkti įsigyti taip vadinamą vienos dienos leidimą nuvykti į techninės apžiūros centrą ir atlikti privalomąją apžiūrą.

 

Kaip tai padaryti?

 

 

  • Jums reikės prisijungti prie Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacijos interneto el. paslaugų svetainės.
  • Prisijungę turėsite nurodyti savo automobilio valstybinį numerį, registracijos liudijimo numerį, leidimo galiojimo datą bei TAC (techninės apžiūros centrą), kuriame planuojate pristatyti transporto priemonę.
  • Jums bus suformuotas leidimas, kurį reikės atsispausdinti ir pasiimti kartu su savimi.
  • Leidimo galiojimo terminas – 24 valandos. Skaitmeninio leidimo kaina – 2,80 EUR, TAC stotyje išduodamo leidimo kaina – 2,90 EUR.

 

Išduotas vienos dienos leidimas galioja vienai transporto priemonei ir tik Lietuvos Respublikos teritorijoje bei  tik Lietuvos Respublikoje registruotai transporto priemonei.

 

Jeigu šalyje yra paskelbtas karantinas, automobiliams, kuriems techninės apžiūros galiojimo terminas baigėsi būtent karantino yra taikomos tam tikros išimtys. Jeigu mašinos savininkas ar valdytojas priklauso vienai iš rizikos grupių, ar yra priverstas izoliuotis, vizitą į techninės apžiūros stotį gali atidėti iki oficialios karantino atšaukimo datos.

 

Kiti svarbūs dalykai:

 

Kokie dokumentai reikalingi automobilio techninei apžiūrai?

 

Pirmoji techninė apžiūra naujam automobiliui. Kada ją reikia atlikti?

 

 

technikinė apžiūra kaip praeiti

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.